| NoKidding a întrebat:

Stiti ca sunt site-uri cu id-uri de fete.baieti unde poti sa cunosti lume. Eu vreau sa cunosc lume din afara romaniei..., vreau sa vorbesc in limba engleza, sa o mai dezvolt. Stiti ceva situri cu id-uri din afara romaniei?

4 răspunsuri:
| Heart2014 a răspuns:

Exact ca raspunsu de mai sus... www.omegle.com e cel mai super mijlok de conversatie cu straini... sper ca te-a ajutat!

| ExpertHost a răspuns:

Friendfinder, Twitter, Hi5, Facebook, Myspace si. lista se pote lungi.

| Boinx a răspuns:

Sti, ai putea incerca pe IMVU, e un joc dragut gen massenger, unde iti faci un avatar, cu care poti comunica cu alte persoane din intreaga lume. Dispune si de 3d, deci poti vorbi si la casti.Ai si diferite optiuni in care iti poti amenaja o casa, cumpra si plimba in cautare de prieteni:>.

http://www.imvu.com/

Sper ca-ti va placea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.omegle.com, e un site pe care poti vb in limba engleza cu persoane din toata lumea(dar vezi ca mai sunt si "trazniti") sau daca vrei din Romania, www.iduri.biz(sunt mii de id) :D succes!