| Florinel28 a întrebat:

Salutare,sunt nou pe TPU si as dori sa pun o intrebare care probabil s-a mai postat in destule randuri.

In ultima vreme nu mai stiu pe ce cale sa apuc si pe unde sa mai caut epuizand in repetate randuri caile traditionale de a gasi pe cineva astfel incat si la 28 ani ma simt de parca trebuie sa fac pasii basic in socializare cu pers. de sex opus, lucruri pe care le faceam in timpul scolii fara nici o problema.
Ar trebui probabil sa mentionez ca in acesti cativa ultimi ani viata a devenit destul de monotona si in afara de munca nu se intampla mai nimic interesant astfel ca nu mai stiu sa socializez sau sa-mi creez oportunitati de a cunoaste oameni noi si de a socializa.
Intrebarea e ce sa fac sa schimb situatia asta daca nu prea iti cad sanse si oportunitati de a iesi din viata cotidiana?

Răspuns Câştigător
| Vronski a răspuns:

Nu uita niciodata ca nimic nu este intamplator. Acum ca ai constientizat faptul ca ai cam ramas singur, poate este momentul sa faci o schimbare majora in viata ta.

2 răspunsuri:
| Vronski a răspuns:

In primul rand, totul pleaca de la tine. Schimba-ti imbracamintea, da-le oamenilor un soc, aranjeaza-te tot timpul, iar cu femeile este foarte usor. Trebuie doar sa te porti normal cu ele, fara sa le dai impresia ca ai nevoie neaparata de cineva cu care sa te culci. Ai rabdare, si fii tu insuti. Fii un gentleman, si ai incredere in tine. Succes!

| Florinel28 explică (pentru Vronski):

Mersi de reply Vronski, sunt destul de constient ca problema e cu mine si sunt dator cu o schimbare daca vreau sa modifc ceva dn problema asta insa eu voiam sa zic ca de ceva vreme buna nu prea este nimieni in jurul meu in afara de familie asa ca n-am cui sai un fac vreun soc cu o schimbare de comportament.

| Vronski a răspuns (pentru Florinel28):

Nu uita niciodata ca nimic nu este intamplator. Acum ca ai constientizat faptul ca ai cam ramas singur, poate este momentul sa faci o schimbare majora in viata ta.