| JustLoveYou a întrebat:

Salutare TPUhappy...Am 13 ani şi vreau să-mi bag un pierce în sprânceană. Vreau să mi-l bag singur, dar nu ştiu cum...şi dacă mă doare.Deci orice sfat e bine venitbig grin.Care e cel mai bun, Fundăă!big grin(Scuzaţi categoria dar mai mulţi oameni intră aicibig grin)

Răspuns Câştigător
| bubyely a răspuns:

Nuti recomand sa til pui singur o sa te doara.Si ai sanse sa iti coaca gaura eu am patit-o pe pielea mea.Cel mai bine te duci la un salon sa til pina, sper ca am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| RollShot a răspuns:

Buna! parerea mea e sa nu incerci pentru. ca se poate infecta!happymai bine du-te la un salon sa ti-l punahappyParerea mea tu faci cum dorestihappy

| BlackLightMoon1 a răspuns:

ESTI BUT.
1.Esti caraghios cu ala da in fine e viata ta.
2. Daca tot vrei te-as sfatui sa te duci la cineva specializat, un salon cu asa ceva ca altfel o sa te doara mai tare si nu o sa te dezinfectezi cum trebuie.
Funda?