| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani jumate şi am o problemă "mică". Mărimea penisului meu in stare flască este de 6-7cm iar in stare de erecție 13cm... Mă simt ruşinat când colegii mei încep acest subiect şi mă retrag când ii aud cu mărimile lor "mari". Este normal la vârsta mea să măsoare atât? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Penisul creste pana la 25 de ani. Tu esti inca in creștere. Prietenii tai se lauda, însă multi dintre ei nici macar n au cu ce. La vârsta voastră si asta spune ceva. E vorba de a impresiona, ceva tipic copiilor, persoanelor imature. E normal. Veti trece si peste asta.

| KisSame a răspuns (pentru Donsavas):

Mulțumesc frumos!

2 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

E putin sub medie, dar e destul de ok, poti sa satisfaci o fata cu usurinta.

in realitate, penisul se dezvolta pana la 15-16 ani, deci mai ai sanse sa capeti 1-2 cm+, oricum daca o ai groasa e perfect, fetele sunt innebunite dupa instrumente mai groase laughing