| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani, si as vrea sa imi gasesc ceva de lucru, nu conteaza, caci m-am saturat, pana acum tot am stat degeaba, dar vreau sa imi iasa si ceva bani. Mai exact am nevoie de aprox. 1000E. Stiu ca pare exagerat, dar de mult visez sa imi iau o motocicleta, si daca te lasi in baza parintilor.oh go on. As dori niste sugestii, daca stiti. Dau fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| bybynskeala a răspuns:

Atati bani nu o sa gastigi niciodata avand 16 ani... daca vrei sa gastigi mai mul decat un adolescent de 16 ani te poti face ospatar sau ajutor de ospatar pentru ca interactionezi cu lumea si primesti bacsisuri destul de bunebig grin

1 răspuns:
| xuanbou a răspuns:

E greu mai baieti. ai putea sa imparit pliante sau.