| razvy9912 a întrebat:

Salutare TPU am o intrebare pentru voi toti ce inseamna dragostea pentru voi?

Răspuns Câştigător
| AVRILavigne1000 a răspuns:

Dragostea cred ca este cel mai frumos si emotionant sentiment pentru "UNII„dragostea inseamna decat un alt sentiment pe care in poate avea omul dar pentru mine si pentru multi altii dragostea este ceva ce nu iti poate lipsi niciodata! Inca de cand te nasti prima oara (1-7 ani) este o dragoste de mama, de la 8 ani pana la 14 tot o iubesti pe mama dar ai un alt sentiment simti nevoia de intimitate dar unele mame sunt mult prea protectoare si de aia urasc cateodata copii mamele(asta e o alta poveste luuuuuunga...)de la 15 pana la 20 de ani este o dragoste oarba crezi in ea chiar daca este periculos cu iubitul/iubita. apoi dragostea de sot si tot asa... Dragostea e de la prima ta zi pana la moarte de aceea pentru uni inseamna asa de mult dar pentru alti nu pentru ca inca(poate)nu stiu.

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Doar un alt sentiment pe care il poate avea omul

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Multumesc in felul asta ajung expert TPU