| Yann1991 a întrebat:

am şi eu o întrebare: De ce mă sterg unii de pe fb, oare sunt eu oaia neagră? Un raspuns sincer mi-ar fi de mare ajutor. Mulţumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| nopnopnop a răspuns:

Depinde cum te-ai comportat cu ei. Poate ca nu-ti erau prieteni cu adevarat.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce comentezi.Sau ce postezi. Daca sunt destui care te sterg, e clar ca problema este la tine nu la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca te sterg din cauza ca esti oaia neagra(bine sunt sanse da mici zic eu) ci din cauza ca na iai enervat s-au suparat pe tine si chestii asemanatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca i-ai deranjat cu ceva si nu te mai considera prieten. Nu te considera oaia neagra.

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Poate persoanele acelea nu te cunosc sau ii deranjeaza ce postezi, chiar si ce comentezi

| Yann1991 explică:

Chestia că mă simt vinovat eu, nu cred că am comentat aiurea pentru că nu-mi stă în fire, nu prea am poze recente, mă gandesc oare are legătură cu asta... vă mulţumesc pentru răspunsuri :-)

| Yann1991 explică:

Da pe indieni şi pe arabi îi cunosc? aceştia ce naiba or avea :-))