| shystranger a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i cumpar unei colege de la servici, care e casatorita si e cea mai buna prietena a mea? Eu sunt un baiat de 23 de ani. Cred ca ea implineste 25. Nu as lua carti si nici flori. Nu as vrea sa-l supar pe sotul ei prin cadoul pe care il cumpar (si sotul e coleg cu noi) si parca nici nu as vrea sa iau un cadou care ar fi pentru amandoi, adica amandoi l-ar putea folosi. As lua ceva care sa ii aduca aminte de mine. Nu am nici o idee. Nu prea stiu nimic despre ea, despre ce ii place. Stiu ca e foarte harnica, face de toate prin casa, stiu ce a lucrat inainte, stiu ca ii place sa se uite la dr. house... nu prea multe laughing Ce as putea sa ii iau? Ziua ei este miercuri.

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Cumpara-i ceva pentru casa, daca stii ca e harnica! happy
O colectie de filme, un ceas, o cana pe care sa o foloseasca la birou, un gadget. Succes!

| Pitiiics a răspuns:

Pai laughing Daca vrei sa i faci fericiti pe amandoi eu te sfatuiesc cumparale un laptop laughing). Bine glumesc laughing.
Pai la o femeie ar trebui sa ii cumperi un buchet de flori in orice caz ca sa nu il superi pe prietenul tau eu zic sa i cumperi lalele sau crini. sau un parfum. happy Paa sper ca te-am ajutat big grin Funda?