| AleXandra13_3565 a întrebat:

Am si eu o mare problema. Sunt pe vodafone, vreau sa transfer credit la cineva dar nu se poate pentru ca un numar vodafone mi-a trimis straight face tot luna aceasta 3 euro. Din cauza asta nu pot O. o sa. transfer si eu la randul meu, mii se spune ca trebuie` sa astept pana luna viitoare! Si NU NU POT astepta atat pentru ca cineva are nevoie chiar acum! Va rog frumos. daca stiti spuneti-mi! Dau foonda :*!

Răspuns Câştigător
| Larisa a răspuns:

Nu ai cum sa transferi din moment ce ai primit tu credit.asta este legea la toate retelele, mai bine mergi si cumpara o cartela de 3euro(minimum)si incarca-i telefonul.doar daca esti pe abonament poti face mai multe tranzactii pe luna

1 răspuns: