| Duckey a întrebat:

Am trimis prin sms codul de sub capacul de coca-cola cu promotia aceea care poti castiga minge euro 2012 sau bilete si am primit inapoi sms : " Felicitari, te-ai lasat cuprins/a de nebunia fotbalului! Codul este corect si poti castiga bilete la UEFA 2012 sau o minge UEFA! Pastreaza codul pentru validare! Intrebarea este daca am castigat? sau doar m-am inscris in competitie? Si daca doar m-am inscris cand voi fi anuntat ca am castigat in caz ca as fi castigator? Promit ca dau funa la raspunsul cel mai bun, de obicei la primul

Răspuns Câştigător
| victorr_3274 a răspuns:

Doar te-ai inscris. Concursul dureaza pana pe 17 iunie. Regulamentul complet il poti gasi pe https://promotiecokeeuro.ro/......o_2012.pdf