| denis51 a întrebat:

Am castigat la promotia Coca-Cola Euro 2012 o minge, ieri 17.06. 2012 si m-am dus sa-mi scot premiul.Am umblat aproape prin toate centrele de premiere din Cluj si toate mi-au spus ca s-au terminat toate mingile.Ce sa fac? O sa mai aduca? Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Promotia trebuie sa aiba o pagina pe internet --- cauta in acea pagina o adresa de "Contact" si trimite-le un mail in care sa-i intrebi cum sa intrii in posesia premiului in conditiile in care la toate centrele din Cluj stocul de mingi s-a epuizat.