| Madutzw a întrebat:

Buna TPU
de curand am intrat in promotia coca cola
am trimis vreo 15 coduri si peste 2 zile am primit sms ca am castigat o minge
in sms mai era scris un cod unui
nu stiu ce sa fa cu el :
Sa mah duc la centrele de ridicare de mingi doar cu el si cu capacul castigator?
Problema e ca nu stiu care capac e castigator!
DAU funda raspunsului corect

3 răspunsuri:
| mikilica a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa mergi cu capacele ca poate au ceva de verifica sau nu stiu oricum incearca.Suces

| Madutzw explică:

Multumesc pentru sfaturi

| Gilberta a răspuns:

Si eu am trimis si la fel am primit codul ala prin sms...am fost la centrele lor pentru a ridica mingea insa nu mai aveau pe stoc... mingile sunt foarte frumoase ca avea una expusa acolo. In principiu trebuie codul care l-ai primit prin sms dar si capacul. Iale si tu pe toate la tine si spui ca le-ai amestecat. Sper ca macar tu sa gasesti ca e frumoasa tare mingea!