| ToffyNR1 a întrebat:

Am un coleg tare pasionat de pacanele.Si toata ziua cauta pe internet cum sa castige, iar mai nou a descoperit ca ar exista un aparat care da impulsuri aparatului si ii creste creditul.Din curiozitate am cautat pe internet si am descoperit ca exista un astfel de aparat denumit "emp jammer" care da unde electromagnetice aparatului.Intrebarea este urmatoarea:Este posibil sa iti creasca creditul daca ii dai astfel de impulsuri sau a avut cineva,a incercat si a primit acest rezultat?
P.S.:As putea sa fac rost de un astfel de aparat sa incerc, dar nu vreau sa risc sa fiu prins facand vreo frauda.

Răspuns Câştigător
| Primu_GigiBecali_1980 a răspuns:

In primul rand aceste aparate sunt ilegale si nu creste creditul ci altereaza procesoarele astfel incat primesti mai multi bani decat e posibil si da are rezultate dar te sfatuiesc sa nu incerci asa ceva e ilegal si poti fi si ucis in bataie pentru asta

| ToffyNR1 explică (pentru Primu_GigiBecali_1980):

Multumesc pentru raspuns! Stiu ca sunt ilegale astfel de aparate, tocmai de aceea am am cerut parerea mai multor persoane, ca sa nu ma apuc sa incerc pe pielea mea.Bafta!

1 răspuns: