| ΞJustΞмэΞ a întrebat:

Am vorbit ieri la dirigentie cu diriga si am auzit o veste traznet... PREA traznet straight face Cica o sa avem numai 48 de zile de vacanta de vara, asta insemnand 7 saptamani din 14... Vreau sa stiu daca este adevarat straight face
Adica diriga-mea nu este o baba d-aia care nu stie ce zice laughing E tanara si de aceea nu ma astept sa fi gresit ca ea nu e genul ala... E perfectionista >:
Deci vreau sa stiu cand incepe vacanta de vara si pe cat incepem scoala.
Funda right away big hug :-X

Răspuns Câştigător
| brunett3 a răspuns:

Daaaa :):X:X

E adevarat;)
vacanta de vara incepe pe 17 iunie :).

Uite aici un link mai bun; x
http://www.gandul.info/......11-7183514

3 răspunsuri:
| PixieJustMe a răspuns:

Se mai zice ca vom avea vacanta de vara mai scurta datorita faptului ca s-a vorbit sa se mai faca al 3 -lea semsestru si sa lungeasca vacanta de iarna. Nimic nu este inca batut in cuie

Sper ca te-am ajutat
Funda kiss love struck?

| natalyia a răspuns:

Pai scoala o sa inceapa pe 1 septembrie acu. si se incheie normal pe 13 iunie

| fjgjejjhf a răspuns:

Ei bine sar fi zis ca o sa se prelungeasca vacanta de iarna si o sa o scurteze pe aia de iarna dar nimic nu e sigur, inca nu te baza pe cazul asta ca inca nu e lege. >:d< sper sa te fii ajutat