| totala a întrebat:

As avea si eu o intrebarebig grin. Fumatul iti afecteaza cresterea in inaltime? Ma refer daca ai 1.60 si 16 ani si fumezi te mai inalti?

3 răspunsuri:
| Raluca_5709 a răspuns:

Pana la varsta de 18 ani vei mai creste, chiar si dupa

| Ferra a răspuns:

Se spune ca stopeaza cresterea in inaltime, ingalbenirea dintilor(mai ales celor care nu se spala regulat), si mirosi mereu a fum de tigara...pe langa faptul ca atunci cand nu ai tigari esti pus in situatia de a cere la cineva daca nu te poti abtine pana iti cumperi...si la scoala in baie stai la rand sa fumezi de la altii
laughing bafta

| totala explică:

Imi raspunde si mie cineva? funda