| Gabi_Rezeanu_1998 a întrebat:

SALUTARE TPU!
As vrea sa-mi dati si mie un sfat in legatura cu inaltimea. Am 14 ani si 5 luni - inaltime:1, 62 -1, 64, parintii mei au 1, 59 ( mama ) si aprox 1, 67-1,68 tata. CAT AS MAI PUTEA CRESTE? Pot ajunge macar 1, 72?

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Poti sterge intrebarea intrand la ''Intrebarile mele'' si sub intrebare' 'sterge'', apoi o sa primesti un link prin e-mail pentru aprobare.

| ayosmdk a răspuns:

Da... depinde de organismul tau.

| TheCrisLv20 a răspuns:

Clar ca da tatal meu are 178 cm si 46 ani da eu 180 cm si 13 ani si sint inca in crestere.

| Gabi_Rezeanu_1998 explică:

Am postat fara sa vreau, mai am o data intrebarea, dati va rog DELETE, multumesc!

| Gabi_Rezeanu_1998 explică:

Mai este o data postata intrebarea, va rog dati-mi delete ( NU MAI STIU EMAIL SI PAROLA PE CARE A FOST FACUT CONTUL )