| WarHirRO a întrebat:

Care ma ajuti cu iteme pe metin2ro server taurus regat albastru, dau iteme ful super bune de ninja saman si war pe metin2 hammer! Sau, unde se fac bine iteme pe ro?happy ThX TPU esti cel mai tare! Funda!

1 răspuns:
| ninjaboi2001 a răspuns:

Daca esti lvl intre 40-50 te poti duce in DT(turnul demonilor), daca esti 50-60 poti merge in prima padure, daca esti 60-75 poti merge in padurea rosie, daca esti 80+ mergi in Grota exilului. Toate mapele pe care ti le-am zis sunt pentru bani. Sper ca ti-am fost de folos.Succes