| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, de curand mi-am comandat un ceas, si vad ca e cam mare, nu-mi sta calumea pe mana... daca l-as duce la ceasornicar ar putea sa-i mai ia 2 zale? Adica una dintr-o parte si una din cealalta parte ca sa imi vina mai ok. Daca era pe curea era altceva, poate gaura o faceam si eu acasa. deci? Aveti idee?

4 răspunsuri:
| Hellobello a răspuns:

Da, iti poate scoate cate zale vrei tu. Dureaza 5 minute si costa intre 2 si 10 lei

| Madness345 explică (pentru Hellobello):

Ok, mersi mult de raspuns, dar sa mi.l faca la loc laughing adica sa.l port asa dupa cum i.am zis nu doar sa scoata zalele ai gata.

| Hellobello a răspuns (pentru Madness345):

Pai da, ti-l face pe loc si poti sa-l porti

| Madness345 explică (pentru Hellobello):

Al meu este unul mai dificil, adica are orice zala cate un telescop, insa nu cred ca este vreo problema care sa stea in fata reparatului.