| Wolfyltd a întrebat:

este cineva care da la scoala de politie campina anul acesta? daca vreti dati-mi contul vostru de ym sau fb mai schimbam impresii pareri poate o sa combinam la cazare si altele in septembrie la campina pe perioada examenelor.

Răspuns Câştigător
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Stiu de la verisorul meu ca sunt foaret grele probele fizice.
Mai ales aruncarea greutatii.
Succes!

| Wolfyltd explică (pentru Elena_Maria_Dragan_1992):

Multumesc si stiu au un anumit grad de dificultate dar daca esti bine pregatit nu o sa intampini probleme si e normal sa fie anumite bareme nu oricine poate fi politist.