| alexdowny a întrebat:

Salutare TPU eu sunt Axel(am scris. bine) si as vrea sa imi fac o schimbare de look de obicei ma imbrac asemanator cu poza de profil. Ceva sugestii va rog si chiar si in legatura cu freza. P.S. am ochii albastrii happywinking

Răspuns Câştigător
| DoriKat a răspuns:

Esti blond cu ochii albastri :)
Pentru a crea contrast Alege negru, gri inchis, verde inchis, albastru si maro inchis.
Incearca sa porti camasi de culoare albastru inchis, maro inchis sau camasa alba cu sacou inchis.
pentru schimbare totala de look, aranjaza-ti parul cam asa http://blog.zap2it.com/......ti-mtv.jpg

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ce blond esti. laughing

| ValentinnaV a răspuns:

Vrei sa iti schimbi si stilul vestimentar?