| Stefan2696 a întrebat:

In curand incep primul an de liceu (stiu mai e mult dar trece repede), si m-am gandit sa incep deja sa ma pregatesc. In ce sens. Adica, sa-mi iau un ghiozdan, si chestii de-astea.In fine. Problema este ca nu gasesc nici un ghiozdan/rucsac care sa-mi placa. As dori unu care sa fie asa, frumos, si destul de simplu. Simplu, adica sa nu aiba 1001 buzunare/compartimente. Eventual cu putin verde sau albastrulaughing. Ma puteti ajuta? Multumesc!

5 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Pai e foarte simplu...te duci la toate magazinele si supermaketele si fi sigur ca gasesti ceva ce-ti place...numai sa ai banii necesarilaughing

| Lavii_3618 a răspuns:

Cele de firma sunt super si nu au 1001 buzunare laughing

| Annessa a răspuns:

Cu mult verde si albastru zici. pai ce zici sa iei o geanta de liceu obisnuita sau un rucsac cu doua buzunare mari in care sa iti pui cartile si mancarea na nu stiy altceva

| Stefan2696 explică:

Ideea era sa imi caut pe internet. Nu ar fi o problema banii. E vorba de un ghiozdan, nu geanta de umar. Si cele de firma, unde le pot gasi, sa le si comand? Puteti fi mai expliciti?

| AndreeaPinky a răspuns:

Da poti merge la Carrefour sau Real Metro Iulius Mall Arena Mall