| HustlerM a întrebat:

As dori sugestii pentru un rucsac de munte (60+10 l sau 70+10 l), dar sa aiba buzunare pe margine si multe prize pentru sac de dormit si etc. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Eugen80 a răspuns:

Kilimanjaro ca marca sau mai ieftin de la Decathlon. E bine sa le testezi pe "spatele tau" pentru ca fiecare este cu marimile lui, inaltimea lui, suportabilitatea lui. Orice iei, sa aiba aerisire la coloana, sa nu te faci fleasca pe spate pentru ca e de rau.
Toate au buzunare pe margine si spate, ideea este sa aiba posibilitatea de a prinde ceva "deasupra" lui, de genul foaie sub sacul de dormit.