| IonutzMadalin a întrebat:

Salutare, TPU! Ma aflu in Germania de 4 luni, si nu vreau sa renunt al cartela mea telekom pentru ca in 2 luni revin in tara. De curand mi-am activat o optiune cu 7 euro, cand dau la info imi arata ca am minute si net, insa nu merge nici netul si nici minutele, desi am roamingul activat. Stiti vreo solutie? Macar sa folosesc netul?! Multumesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

TDin pacate, noi nu te putem ajuta, trebuie sa suni furnizorul tau de telefonie si sa intrebi de ce nu ai internet.