| Pistruiatu2007 a întrebat:

Mai, am intrat peste mama si tata cand faceau pornografii si mama ii facea oralitate tatei. oare o fi curva? sau ala nu era tata? ca nu prea i-am vazut fata ca m-am speriat si am fugit! (am 11 ani)

4 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa mergi la tatal tau si sa-i zici ce ai vazut. O sa-ti confirme daca era el sau nu.

| TCosmin a răspuns:

Eu zic, mai bine nu spui nimic. Sa vezi tu cand mai cresti!laughinglaughing

| Tiby49 a răspuns:

rolling on the floor) de unde pul-a mea as stim daca ala era tacto sau nu am fost acolo?

| RoyalLuxury a răspuns:

Nu cred ca are nici o relevanta cine era si ce faceau acolo. O sa inveti in curand ca viata sexuala de la o anumita varsta, face parte din noi. Raporturile sexuale sunt necesare. Pe moment nu-ti pierde timpul cu astfel de curiozitati. Good Luck.