| Anonimathjdkjjccf a întrebat:

Am vazut-o pe mama care facea sex cu tata. Ma puteti ajuta sa scap de oroarea asta?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand fapta parintilor tai de a intretine contacte sexuale repreziinta un lucru absolut normal deci innici un caz o fapta ''abominala'' sau ceva oribil care sa=ti provoace o stare de ''oroare''. Si de altfel se naste intrebarea fireasca in astfel de cazuri si/sau situatii, ce te-a indemnat/de ce privesti scenele in care parintii tai fac sex? Te obliga ceva sau cineva sa asisti/sa privesti scenele respective? In cazul in care mai apar si astfel de situatii, in acele momente pur si simplu pleci in alta parte si iti vezi de treaba ta. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ei nu ar fi făcut sex in tinerețe, tu nu ai fi existat. Deci, nu considera o oroare ce ai văzut ca fac părinții tăi. Bucură-te, poate îți mai fac un frățior sau o surioara.

| GoldenZenith a răspuns:

Cred ca suntem destui care am vazut astalaughing

| JustStitch a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu nu am vazut

| VibeTrix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Exact laughing

| FaraNumePls a răspuns:

Nu e oroare. Ai văzut ceva ce numai pe RedTube vedeai rolling on the floor

| munteanuionvictor a răspuns:

O să uiți cu timpul.

| Raniaa a răspuns:

Alcool, pastile si iarba aurie, doar ele se pare ca te mai pot ajuta. Esti irecuperabil. Incearca si un psihiatru desi te va costa mai mult decat primele thinking

Răspuns utilizator avertizat
| CarmenTeo a răspuns:

Hmm..pai nu e o oroare..In primul rând tu ai fost conceput prin,, aceasta oroare" altfel acum nu mai erai aici
In al doilea rând e ceva pur si simplu normal si firesc
In al treilea rând trebuie sa nu dramatizezi si efectiv sa uiți
Si totuși trebuie sa aibă si ei momentele lor intime