| Horia1313 a întrebat:

SALUTARE TPU.O sa va spun direrc care e problema mea.Eu am jucat "BOUNTY BAY" timp de 3 luni si am avut o perioada de 2-3 luni in care nu am mai intrat. Poate eu sunt prost si nu imi dau seama ce se intampla cu jocu.Forumul oficial nu stiu ce are ca nu pot downloada jocu de pe el si nici sa ma inregistrez, iar jocu am reusit sa-l downloadez de pe alt site dar nu imi intra serverul sa ma loghez..ma ajuta cineva si imi zice ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| SkyDemmon a răspuns:

Bounty Bay nu mai este mi-a placut mult jocu da lau inchis pentru probleme tecnice incearca pe gameranger jocuri asemanatoare http://www.gameranger.com/