| Bunsen a întrebat:

Salutare, TPU. Pentru cei care se pricep :), doresc si eu sa stiu cum pot sa ma tund in stilul lui Mitchel Musso. Ca sa va faceti o idee, aceasta este una dintre poze. http://www.fanpix.net/picture-gallery/mitchel-musso-pict ure-17492535.htm Astept un raspuns, multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este penibil de simplu happy Te duci cu poza la frizerie ii arati la tipa de acolo cum vrei sa te tunda, iar apoiu ii spui sa ti faca bretonul cu placawinking ( ca sa arate ca cel al lui Mitchel Musso ). Funda?

Răspuns utilizator avertizat