| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU! Recent am intrat intr-o relatie cu o fata superba (chiar pusesem o intrebare daca sa ii spun ce simt pentru ea) si nu stiu ce sa îi iau pentru prima intalnire. Adica am o idee (vezi in poza de mai jos) si pe langa niste trandafiri rosii. Ce spuneti, este ok? (Tinand cont ca nu e deloc materialista) Si niste idei ca nu ar strica. Multumesc anticipat si o zii grozava!

https://imgur.com/a/0cK88Gt

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mie nu imi apare nimic in link.Cred ca sa ii duci un buchetel de flori si poate o ciocolata, e un gest destul pentru prima intalnire.

| sammie a răspuns:

Un buchet de flori și o ciocolată ar merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un singur trandafir.

| AmandinaDragan a răspuns:

Frumos. Dupa aia mergeti in parc sa va sarutati si sa mancati bomboanele. O plimbi un pic prin centru dupa care mergeti in club!