| Duckey a întrebat:

Stiti unde se joaca meciul Romania-Andorra din preliminariile campionatului mondial din 2014? National Arena sau Ilie Oana?

1 răspuns:
| Mihay95 a răspuns:

Preşedintele FRF, Mircea Sandu, a anunţat că arena ploieşteană va găzdui o partidă a echipei naţionale în preliminariile CM 2014. Primul joc pe teren propriu al „tricolorilor" în viitoarea campanie de calificări pentru modialul brazilian, cel dintre România şi Andorra, se va disputa pe noul stadion „Ilie Oană" din Ploieşti, pe 11 septembrie 2012.

Deocamdată, organizatorii nu au comunicat preţul tichetelor de acces şi nici modul în care vor fi distribuite acestea.
Deci meciul se va disputa pe Ilie Oana