| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 8 -a si am o problema. Cand voi termina nu stiu la ce liceu sa ma duc mai departe.
As dori un liceu in care sa invat agricultura.

Imi puteti da cateva licee cu tema asta din Pascani?

(p.s: este cel mai apropiat oras de langa satul in care stau eu)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cele mai apropiate licee cu profil agricol care te-ar putea interesa ar fi urmatoarele : Colegiul Agricol Falticeni jud. Suceava; sau in jud. Iasi sunt Grup scolar agricol "Vasile Adamachi" Iasi; Grupul Scolar Agricol "Haralamb Vasiliu" comuna Podu Iloaiei; Liceul Tehnologic Agricol "Mihail Kogalniceanu" Miroslava

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, pacat ca nu va pot da la amandoi funda

| Allexandra112 a răspuns:

Acum eu stiu ca ai zis ca nu stii la ce liceu sa te duci. Eu sunt acum in clasa 10, voiam la hair stylist, dar uite ca am avut la design vestimentar si il place mult. Alegi unde crezi ca ai vrea sau ti se potriveste. Scrii ce crezi pe lista si vezi unde de partizeaza pc, dupa note, medie si uneori dupa preferin te daca are locuri. Bafta!