| anonim_4396 a întrebat:

Hey.Sunt clasa a 8-a si in curand o sa ajung la liceu.Imi place foarte mult baschetu dar in oras la mine(Slobozia) nu am un liceu sportiv.Imi puteti spune cateva licee sportive? Funda:X

2 răspunsuri:
| Nocturne0 a răspuns:

Nu stiu cat de mult te-ar ajuta un liceu sportiv, mai bine mergi la un club de sport unde sa faci baschet... daca in viata nu vei avea ocazia sa faci o cariera in sport, unde vei vrea sa te angajezi toti o sa se uite ca ai fost la scoala de sport si vor crede ca nu ai prea multa cultura (parerea mea)
si fara suparare dar la liceu sportiv merg cei pe care nu ii duce mintea si nu ajung alt undeva...

| Cosma16 a răspuns (pentru Nocturne0):

Imi place foarte mult sa joc baschet..Stiu sa joc destul de bine dar vreau sa ma inscriu undeva la o echipa macar...