anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPUhappy sunt noua,scuzati categoria, nu stiam care e cea potrivita.As vrea sa va intreb ceva, in special pe cei care au pierce in limba.Mi-am bagat acum 2 zile un pierce in limba si e totul foarte ok pana acum: mi l-am bagat la o doctorita care e priceputa in asa ceva,am cumparat eu de la farmacie absolut tot(seringa,xilina,perfuzor,antibiotice, apa de gura) plus pierce-ul.Nu am nicio problema in vorbire,nu imi simt limba umflata,desi presupun ca asta se datoreaza pastilelor,dar totusi cred ca este putin.Ceea ce ma deranjeaza este ca biluta de sus mi-a cam facut o mica urma pe limba si ma intrebam daca este din cauza ca limba este totusi umflata si pierce-ul nu prea are loc sa se miste thinking. Mi se va astupa in cele din urma acel semn? E de la pierce? Poate are tija mica, dar doctorita mi-a spus atunci cand l-a vazut ca e okhappy. Raman recunoscatoare celor care imi vor raspunde si multumesc pentru ca ati citit macar ce am scris. p.s. am 17 ani si parintii stiu, asa ca va rog fara comentarii urate. :*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat