| Lovepets a întrebat:

Salutare TPUhappyVreau sa ma ajuti cu preoblema prietenei mele cele mai bune care s-a despartit de un baiat pe care il iubeste foarte multi, si acel baiat o cauta in continuare iar eu nu sunt de acord cu asta si nici patinti ei, si nu stie cum sa-i spuna asta acelui baiat.Ma puteti ajuta sa o ajut pe prietena meahappy. Fundita la cel care ma ajutahappy

Răspuns Câştigător
| ๖вяυηєтzукaaღ a răspuns:

Poi daca e asa... daca e mai mare de 17 cred ca ea trebuie sa decida ce si cum sa faca dar cand e vorba de iubire esti nebun.laughingdar eu cred ca ea trebuie sa decida daca vrea sau nu adica nici tu si nici parintii ei. Funda?! Si poti sa ii spui asta si prietenei tale si parintilor ei pentru ca cred ca nici pe ei nu i-au impiedicat nimeni sa se casatoreasca asa ca...bine nu zic ca ei trebuie sa se casatoreascahappyfundita plzhappy