| Buburutza1 a întrebat:

Ma intorc la acelasi subiect iubirea. Am o prietena care e indragostita de un baiat de la mine din clasa si faza e ca si el o place pe ea dar nu are curaj sa ii spuna ce simnte si eu am picat la mijloc ca de obicei si trebuie sa ii ajut dar baiatul nu e sigur daca o iubeste sau doar o indrageste si (ironic) m-a rugat sa aflu. Ce anume ar trebui sa fac (nu sunt prea sigura nici de sentimentele prietenei mele desi spune ca il iubeste)?

2 răspunsuri:
| LovelyKitty2 a răspuns:

Daca nu sunt siguri de sentimentele lor, pot afla doar printr-un singur mod, adica sa fie impreuna. Cheama-i undeva pe amandoi si spune-le asta, daca se plac vor accepta sa fie impreuna.