| elenaaxdd a întrebat:

Salutare TPU! Vreau si eu nume tari pentru facebook! ceva gen Captaain Cupcaake sau Kubra Libre! Chesti de genul asta cele mai multe alternative funda! Nume gasite de voi nu cele spuse de mine!

Răspuns Câştigător
| CloseToYou a răspuns:

Eu de exemplu am un cont la un joc cu numele PinKMothaFkR...xD.Tu poti sa folosesti Blue/Black.Sau ma rog daca ti se pare anapoda sugestia,incearca ceva amuzant:Gioni Bravo(cu G si nu Johnny cum e desenul), MrArmadillo, ...Nu stiu foloseste-ti imaginatia,SpitterMan,OMFGCata, GirlsJustLovingMe(stiu ca nu-i corect gramaticalhee hee), LLCoolCata(LadiesLoveCoolCata).