| bloondu a întrebat:

Salutare TPUI.Am o intrebare.
As vrea sa ma vopsesc brunet si vreau sa aud o parere despre asta.
Mentionez ca sunt blond spre saten, ochi albastri si ten deschis la culoare.Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| DiazAndreea a răspuns:

Da...ti-ar sta super, dar de ce nu vrei sa incerci un ciocolatiu spre roscat? culoarea care o are bianca dragusan acum, iti va scoate in evidenta culoarea ochilor si nu va parea ca ai tenul deschis la culoare. daca il vopsesti negru scoate in evidenta tendul de culoare deschisa. decizia iti apartine

2 răspunsuri:
| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Iti zic sa nu te vopsesti...pentru ca vopseaua asta dauneaza intr-un fel happymai bine ramai cu parul tau care il ai cum te-a dat Dumnezeu si gata happy bafta

| JustAaGirl a răspuns:

Baietee ce-ti trebuie tie vopsit? dupa ce ca ai parul blond si och albastri dupa care mor toate fetele tu vrei s ate faci brunet?-.-
NU TE VOPSIIII!