| altfel001 a întrebat:

Salutare tuturor! Aș avea nevoie de ajutorul vostru! Pentru prima zi de școală îmi trebuie o melodie care să se potrivească pe o temă de bârfe, de zvonuri. Trebuie să realizez un reportaj prin care să bârfesc anumite lucruri, să le critic, ceva de genul Apropo Tv de la Pro Tv. (nu eu am ales tema aceasta). Sper că m-ați înțeles și vă aștept cu sugestii pentru melodie. Sper să fie cea bună! Mulțumesc! Veți fi răsplătiți cu fundiță!

Răspuns Câştigător
| allex20n a răspuns:

Ce zici de asta? http://www.youtube.com/watch?v=d2smz_1L2_0.