| Elly60 a întrebat:

Bună, dragilor. Am nevoie de ajutorul vostru. Sper că mă veţi ajuta. Uite...visul meu de mică a fost şi este în continuare să mă lansez în muzică. Orice ar fi, nu voi renunţa. Şi aici am nevoie de voi. Vreau să înfiinţez o formaţie din mai multe persoane, sau, de ce nu, din doar două persoane. Am talent, credeţi-mă. Dar mna..mulţi au talent, puţini sunt aleşi. Dacă este cineva din Craiova sau din apropiere, sau aveţi cunoştinţe care şi-ar dori asta, atunci aştept răspuns. Apropo, sunt fată şi am 15 ani ( asta pentru cei ce nu şi-au dat seama încă ). Cine doreşte, sper să aibă vârsta cuprinsă între 14-26 ani. Mulţumesc. Aştept.

3 răspunsuri:
| BogdanKing27 a răspuns:

Ai Facebook?

| Elly60 explică (pentru BogdanKing27):

Da. Annelise White. O fată cu tenul uşor închis la culoare, poza făcută în oglindă.

| Elly60 explică (pentru BogdanKing27):

Da. Annelise White. O fată cu tenul uşor închis la culoare, poza făcută în oglindă. Aştept mesaj.