| Efixx2 a întrebat:

Salutare tuturor! As fi recunoscator daca m-ati ajuta in a ma decide ce fel de bicicleta marca umf sa imi iau. Stiu ca sunt multe biciclete de acest tip insa nu vad diferenta, asa ca as dori sa stiu si care este cea mai buna.

Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

Sunt mai mult pentru trasee de padure...ca sa o faci de street iti recomand sa ii schimbi furca...iti spun din experienta, dar pentru off road nu o sa ai nici o problema. Funda?

6 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Pai...mai mult ca sigur esti la inceput deci, i-ati un Polar X stun bune pentru incepatori... adica pentru sarituri si trasee cat de cat usoare.

| Efixx2 explică (pentru Sellak):

Si cat ma tine un polar x?

| Sellak a răspuns (pentru Efixx2):

Foarte mult.Sunt biciclete foarte bune de calitate numa ca sunt un pic mai grele deci nu poti sa sari foarte tare la rampe.Dar sunt foarte bune credema.Costa in jur de 1400-1600 de lei.

| Efixx2 explică (pentru Sellak):

Super! Oricum eu fac doar trasee on/off road deci cred ca ar fi perfecta... Mersi mult.

| Efixx2 explică (pentru Efixx2):

Ce furca imi trebuie pentru street dar in acelasi timp sa imi fie utila si pentru padure?

| Sellak a răspuns (pentru Efixx2):

Pai daca esti incepator las-o pe aia... dar daca te descurci iti recomand o Rock Shox Tora Sau Rock Shox Dirt 2

| Sellak a răspuns (pentru Efixx2):

Sunt mai mult pentru trasee de padure...ca sa o faci de street iti recomand sa ii schimbi furca...iti spun din experienta, dar pentru off road nu o sa ai nici o problema. Funda?