| RAY a întrebat:

Ce mai faceți? Cum va mai descurcați? Cu sănătatea,banii, dragostea cum va este?

4 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Salut Ray, mersi de întrebare. Sănătatea bine momentan, jobul ok, merg și vin, îmi place ce fac, iar dragostea, mai mult afectiv decât fizic, mai rarut că-i mai drăguț. Oleacă libidoul scazut, dar ne revenim imediat. Tie cum îți merge?
Cheers

| ALM2000RO a răspuns:

Cu sănătatea fizică bine, cu cea mentală nu (sunt depresiv, anxios și antisocial), cu banii stau bine că mă întrețin ai mei iar de dragoste nu am nevoie (fiind asexual și aromantic) deci nu stau nicicum, fiindcă nu e un aspect care să mă intereseze câtuși de puțin.
Tu cum ești cu toate astea? happy

| ILoveBlackCats a răspuns:

Bine, din fericire

| anonimulll12345 a răspuns:

Cu sanatatea - decent
Cu Banii - Forte Bine
Dragostea - emotional la pamant, distrus complet, epava