| Nadishome a întrebat:

Salutare! Iubitul meu m-a invitat la o ieșire cu familia lui (mama și sora) la pescuit pe la o păstrăvărie. Problema este ca nu știu cum sa ma îmbrac, fiind și prima data când ii cunosc familia și în plus mergem și la pescuit. Vremea, din câte am văzut, e frumoasa cu temperaturi de pana la 18°C. Idei?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Poti sa iti iei o pereche de blugi, teniși și o bluza normala.Nu trebuie nimic extravagant, tu ca om și ca și caracter contezi mai mult decât niște haine.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In rochie de seara.
Nu uita sa iei si bocanci, ca e zona de munte!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trening.
Doar nu te duci la pescuit in rochie de seara

| dullcat a răspuns:

Haine lejere, stil casual, dar nu trening.

Răspuns utilizator avertizat
| HUAWEHUAWE a răspuns:

Ia-ti costum de plaja la tine
si du-te ca la plaja imbracata