| ShadowSlck a întrebat:

Salutare tuturor. Dupa parerea voastra, care sunt cele mai bine platite locuri de munca in momentul de fata in Romania? happy

Răspuns Câştigător
| MissDyDee a răspuns:

Cel mai bine platit in momentul de fata in Romania esti ca IT-ist! ..sau contabil sef pe la vreo firma multinationala sau director general tot asa pe la vreo firma mare...dar ideea e ca singura sansa sa castigi bine e la particulari..statu' s-a dus pe **** pe romaneste...

1 răspuns:
| katy_3282 a răspuns:

Cel mai bine platite locuri de munca si unde cel mai usor si rapid poti avansa este politica! Deasemenea bine platiti sint si notarii care au cabinete particulare!