| Mandy693 a întrebat:

Parerea voastra despre Bucuresti(oameni locuri de munca etc)?

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Depinde in ce grupuri stai. Dacă ai oameni cu aceleași interese ca tine, ți se vor părea faini. Locuri de muncă sunt, însă trebuie să ai și calitățile ca să dobândești locul respectiv. Bucureștiul mi se pare scum. Adică, făcând o comparație cu orașul, județul meu, prețurile se dublează.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| e1xtz a răspuns:

Oamenii..ca peste tot, buni si rai.
Locuri de munca; salariile si oportunitatile sunt mai ridicate decat in restul tarii, dat fiind capitala, dar daca trebuie sa locuiesti in chirie tot scump iesi.
Viata in ''mizeria Bucuresti'' zi de zi!, am avut o perioada in care am mers de 2-3 pe luna, nu m-as muta(locui) in B, nici daca mi-ar da masina, casa..bani mai multi, eu dupa 2 zile abia asteptam sa ''scap'', desi am prieteni care ciudat, spun ca te captiveaza dupa ce ii prinzi gustul.

| valentina8731 a răspuns:

Oameni rai care nu te inteleg, numai lor sa le fie bine dar singurul lucru care conteaza si este bine ca gasesti locuri de munca mai bune si salarii mai mari dar trebuie sa muncesti si sa fi in randul lumii ca sa te vada lumea mai altfel ca ei de fapt adica sa fi in randu lumii cum se spune.