| Andreewboss14 a întrebat:

Salutare tuturor tinerilor de pretutindeni, intrucat sunt sensibil ca fire si greu imi pot degaja emotiile in legatura cu ceea ce simt vreau doar sa spun ca am 19 ani, lucrez, am ca hobby sa cant la chitara electrica am si cantat in trupa rock dar de ceva ani de cam 2 ani sa zic ma chinuie foarte tare un sentiment care imi apasa sufletul, are legatura cu pofta inimii.Intrucat sunt tanar imi plac distractiile, mentionez ca am foarte putini prieteni si aia,,ocupati" pentru mine si pe langa asta mentionez ca nu am prietena, nu am avut niciodata si imi e greu sa ajung la o anumita lungime de unda cu o fiinta de sex opus, nu stiu cine m-ar accepta asa cum sunt ca fire, mi-as dori si eu una, ma simt singur sincer si nu stiu cat de bine ar fi sa merg iar la dame de companie. Am fost odata si nu mi-a placut, ma simt ca intr-o prapastie si mai mentionez ca am avut ganduri de sinucidere, as dori niste sfaturi, multumesc!

Răspuns Apreciat de Editori
| FurryJR a răspuns:

Salut, uite si eu sunt genul de tip introvertit... Am 20 de ani am avut o relatie mai serioasa si restul joaca de copii, incerca sa te dezvolti pe tine ca om, invata sa faci glume, invata sa dai sfaturi, invata sa intelegi si sa respecti, iar cand vei fi impacat cu tine si vei putea sa te exteriorizezi cunoaste persoane, infrage-ti temerile si niciodata sa nu ai asteptari, Dragostea e o lupta in 2 si cel mai frumos este cand vine de la sine si nu o cauti. Aici nu prea am multe de zis doar da-i timp timpului si iubeste-te pe sine sa ii poti iubi pe altii.