| Carstiuc a întrebat:

SALUTARE tuturor! Trebuie sa organizez o petrecere pentru o fetita care implineste 10 ani si va avea invitati de pana la 12-13 ani.
Am MARE NEVOIE de ajutorul vostru pentru a pune la punct un playlist cu muzica de vreo 3 ore, dar si pentru ceva activitati, jocuri, etc. astfel incat sa iasa o super-petrecere.

Va MULTUMESC tuturor.

Răspuns Câştigător
| ki21lu a răspuns:

Incearca muzica mai veche, Hi-q, Voltaj, Andre, si noua ca Selena Gomez, Jesse J(Who's Laughing Now), si cateva melodii de pe coloana sonora a filmului ei preferat (sau filmele), sunt cele din Ariel -mica sirena daca sunt Ok. Incearca jocuri ca Monopoly, Nu te supara frate, Scaunele Muzicale, Limbo: "Cat de jos poti sa te indoi?",
Statui Muzicale

| Carstiuc explică (pentru ki21lu):

Multumesc pentru raspuns. Keep going TPU users.

| ki21lu a răspuns (pentru Carstiuc):

Cu placerehappy