| GreenBug a întrebat:

Salutare....Vacanta de vara a sosit si credeam ca va fi placuta...dar nici o luna nu a trecut si deja mor,astept sa reinceapa scoala.
Stau la bunici,inconjurat de caini,gaini si varza.
Bunicii sunt niste oameni izolati la marginea orasului si sunt artagosi. Daca se strica ceva dau vina pe mine,fratele meu sau chiar MAMA.E oribil!
De fapt singura scapare ar fi fost pe August cand trebuia sa plec eu cu mama si cu fratele meu in Grecia, dar in loc de asta pleaca ei.
Ma plictisesc, ce sa fac? crying

1 răspuns:
| ayosmdk a răspuns:

Stiu sentimentul... Si eu de abia asteptam sa vina vacanta. eram ceva de genu' : Yeyyy, vine vacanta, o sa ma distrez in fiecare zi... Ce tare o sa fie sa ai toata ziua la dispozitie.

Mda... acum sunt acasa, parintii sunt la munca in fiecare zi, deci trebuie sa fac curatenie, hranesc cainii, pisicile, sa le dau de mancare surorile mele mai mici...
Nu am chef de nimic. De abia astept sa inceapa scoala. Adica, chiar daca invatam, macar ne vedem prietenii in fiecare zi, radem, glumim, e altceva laughing
Nu stiu ce sfaturi sa iti dau, deoarece sunt in aceeasi situatie ca si tine laughing