| goldheart a întrebat:

Salutare! Voi ce credeti: sunt mai frumoase mignionele( fetele scunde) sau fetele ff inalte? sad Mersi

Răspuns Câştigător
| ConstiintaTa a răspuns:

Buna! Nu e corect sa compari fete scunde cu fete ff inalte.Trebuie sa le compari pe cele scunde cu cele inalte.Pentru fiecare dintre ele exista metode pentru ati masca inaltimea sau pentru a o pune in evidenta; 0.Deci cred ca e ok pentru fiecare. Nu te considera o nenorocoasa doar pentru ca esti inalta sau invers.

1 răspuns:
| Nicoleta a răspuns:

Frumusetea nu e data de inaltime neaparat.
Fiecare are farmecul ei.