| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum scapati de tristete si sentimentul de singuratate? Eu nu mai am idei, m-am saturat sa ma afund mereu doar in muzica...

Răspuns Câştigător
| AleexNC a răspuns:

Gasesc un prieten adevarat cu care pot sa-mi petrec timpul, care sa ma inteleaga... daca nu e nimeni, incerc sa-mi fac prieteni noi.
Cred ca un prieten adevarat e cel mai bun remediu. happy

2 răspunsuri:
| ღHinataღ a răspuns:

Eu n-am prieteni, cine are nevoie de ei? Simplu, eu ascult muzica ca tine, sau incep a privi episoadele din Naruto in care personajul principal e Sasuke...sau imi antrenez pumnii pe baieti...e ciudat, la caracter seman cu sakura si sasuke dar la infatisare cu hinata.

| Isa0w0Chan a răspuns:

Cand sunt suparata:anime.
Cand sunt fericita:anime.
Sentimentele dispar sau se contopesc cu cele ale personajelor de acolo.
Cred ca stii deja de metoda aceasta, doar ai poza cu Sasuke, nu?