| unghiimov a întrebat:

SAlutare! Vreau sa va intreb: de ce de o perioada ma simt rau-dureri de cap, ameteli...-ascult numai melodii triste de astea, sunt putin deprimata? Nu stiu de ce insa nu gasesc cauza...crying! oare ce este?

Răspuns Câştigător
| blackandyellow a răspuns:

Buna!
Probabil esti in depresie, ti la intamplat ceva care tea suparat? asa sunt si eu cateodata! du-te la o prietena sau cineva aproape si descarcate, spune-le tot ce ai pe suflet, poate o sa te ajunte.:-sstraight face
sper sa nu fie ceva prea grav,:*
Te pup bafta multa si sper sa fii bine!>big grin