| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare,vreau si eu niste idei sa imi tin ziua low cost, sa spunem undeva la maxim 300-400 lei, fara bauturi sa fie!
Eu mi-am gasit de lucru in Brasov cu cazare moca in care suntem cazati 6 persoane in apartament!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă e moca, ce mai vrei?

| nyoentox2002 explică (pentru sadrian46):

Pai nu ma refeream la cazare, zic ce sa cumpăr sa imi fac ziua!, Gel alimente nu stiu

| sadrian46 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Tot ce se vinde în comerț este comestibil. Rețete de gătit sunt 1000 pe Internet.

| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Comanda cateva pizza suc bere cu lamaie sau strongbov cateva red bull ceva dulciuri daca vrei si e de ajuns